Filtruj według

Avionaut

AVIONAUT to polska firma rodzinna zajmująca się produkcją bezpiecznych, innowacyjnych fotelików dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Foteliki Avionaut powstają w Europie, dzięki czemu firma ma całkowitą kontrolę nad procesem produkcji. Każdy produkt projektowany jest z myślą o najmłodszych – o ich bezpieczeństwie oraz komforcie. Przy opracowywaniu systemu fotelików firma współpracowała z branżą lotniczą, co dało 100% gwarancję bezpieczeństwa i ergonomiczności. Cechuje je lekkość oraz zgodność ze standardami i-Size. Łączą w sobie niezwykłą funkcjonalność i nowoczesny design. Wyposażone zostały w system, który umożliwia przebudowę fotelika wraz ze wzrostem dziecka. Ponadto zostały wykonane z naturalnych materiałów i tkanin. Efektem pracy marki jest między innymi Baza IQ ISOFIX opracowana dla fotelików AVIONAUT PIXEL oraz AeroFIX, wykorzystująca opatentowane rozwiązanie z jednym gniazdem. Wzmocnione elementy zabezpieczają dziecko, minimalizując możliwość zerwania fotelika, szczególnie w niebezpiecznych sytuacjach.

Avionaut w swoim asortymencie posiada foteliki dostosowane do wagi dziecka, którą są w stanie utrzymać. Można je pod tym względem podzielić na 3 grupy: 

  • 0-13 kg, 
  • 9-18 kg 
  • 15-36 kg. 

Aktywne filtry

AVIONAUT AEROFIX RWF

Cena 1 599,00 zł

AVIONAUT AeroFIX RWF to nowoczesny fotelik w kategorii 67-105 cm i do 17,5kg  zgodnie z nową homologacją I-Size – ECE R-129. Spełnił przy tym rygorystyczne normy szwedzkiego testu instytutu VTI – Plus Test. Fotelik został zaprojektowany tak, aby można przewozić dziecko tyłem do kierunku jazdy aż do 105 centymetrów wzrostu. Jest to zarazem...