Filtruj według

Akcesoria do wózków

W naszym sklepie znajda Państwo szeroki asortyment produktów kompatybilnych z wózkami dla dzieci różnych marek. Akcesoria do wózków są w stanie zwiększyć ich funkcjonalność oraz zapewnić komfort i wygodę podczas codziennego użytkowania. Folia przeciwdeszczowa chroni maluszka i wózek przed deszczem, gwarantując suchość przez wiele godzin. Moskitiera zabezpiecza przed komarami i innymi owadami, a szczególnie przed bolesnymi pogryzieniami. Parasolka osłania przed mocnym słońcem i promieniowaniem, które jest bardzo niebezpieczne dla skóry i oczów noworodka. Ponadto w sklepie internetowym TakoBaby znaleźć można pojemniki na napoje, wkładki antypotowe, śpiworki, narty czy adaptery do fotelików samochodowych. W naszej ofercie dostępne są również dętki i opony o różnej wielkości pasujące do większości wózków wielofunkcyjnych. W przypadku rodzin wielodzietnych niezwykle przydatna może okazać się specjalna dostawka do wózka, która umożliwia wygodne podróżowanie starszego dziecka. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem sklepu, a zwłaszcza z akcesoriami, które w znacznym stopniu mogą ułatwić codzienne spacery z niemowlakiem. 

Aktywne filtry

Komplet dwustronnej pościeli do wózka/łóżeczka Junama SAPHIRE GLOW

Cena 139,00 zł

Dwustronny komplet kocyka/kołderki i poduszki 100% Bawełna wysokiej jakości  Miękki plusz z drugiej strony Wsad: Włóknina termozgrzewalna 350/220g Wymiar kołderki: 75x56cm Wymiar poduszki: 38x29cm Posiada certyfikat Oeko-Tex i badania "bezpieczny dla dziecka" Posiadamy wersje kolorystyczne do każdego wzoru z kolekcji Junama Saphire!

Komplet dwustronnej pościeli do wózka/łóżeczka Tako IMPERIAL

Cena 139,00 zł

Dwustronny komplet kocyka/kołderki i poduszki 100% Bawełna wysokiej jakości  Miękki plusz z drugiej strony Wsad: Włóknina termozgrzewalna 350/220g Wymiar kołderki: 75x56cm Wymiar poduszki: 38x29cm Posiada certyfikat Oeko-Tex i badania "bezpieczny dla dziecka" Posiadamy wersje kolorystyczne do każdego wzoru z kolekcji Tako LARET IMPERIAL!