Stardust Black - Plus

Fotelik samochodowy Sirona Z i-Size PLUS

Sirona Q i-Size - system przewożenia tyłem do kierunku jazdy

Nowy fotelik CYBEX Sirona Q i-Size spełnia wymogi europejskiego rozporządzenia ECE R- 129. Regulacja i-Size to standard dotyczący bezpieczeństwa oraz obowiązkowego przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy do 15 miesięca życia. To najbezpieczniejsza forma transportu potwierdzona przez wielu ekspertów, włączając w to niezależne organizacje konsumenckie i zdrowotne takie jak ADAC oraz Stiftung Warentest (niezależna niemiecka organizacja testująca).

Kolor
pozostałych sztuk
1 549,00 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Sirona Q i-Size - system przewożenia tyłem do kierunku jazdy

Nowy fotelik CYBEX Sirona Q i-Size spełnia wymogi europejskiego rozporządzenia ECE R- 129. Regulacja i-Size to standard dotyczący bezpieczeństwa oraz obowiązkowego przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy do 15 miesiąca życia. To najbezpieczniejsza forma transportu potwierdzona przez wielu ekspertów, włączając w to niezależne organizacje konsumenckie i zdrowotne takie jak ADAC oraz Stiftung Warentest (niezależna niemiecka organizacja testująca).

 

Bezpieczny system przewożenia tyłem do kierunku jazdy do 18 kg

Model CYBEX Sirona Q i-Size może być używany tyłem do kierunku jazdy od 45 cm do 105 cm wzrostu (ok. 4 lat). Inteligentne rozwiązania i nowoczesny design zapewniają odpowiednią ilość miejsca nawet dla starszych dzieci. Jednocześnie fotelik Sirona Q i-Size nie zajmuje dużo miejsca i z powodzeniem może być montowany w mniejszych samochodach. Dodatkowe funkcje, np. regulacja oparcia jedną ręką, zapewniają codzienne wygodne użytkowanie oraz intuicyjną obsługę fotelika.

sqopis.png

 

System obrotowy 360° ułatwiający wsiadanie i wysiadanie

 

Montaż jednym kliknięciem z użyciem systemu ISOFIX

 

Teleskopowy System Ochrony Bocznej (System L.S.P.)

 

Pozycja przodem do kierunku jazdy z regulowaną osłoną tułowia

 

Wkładka noworodkowa

Łatwe wsiadanie i wysiadanie

Doskonały system obrotowy 360 ° ułatwia użytkowanie i zmniejsza obciążenie pleców rodziców podczas zapinania dziecka. Mechanizm obrotowy ułatwia zmianę pozycji: przodem i tyłem do kierunku jazdy, bez wyjmowania fotelika z samochodu. Dzięki możliwości ustawienia fotelika przodem do drzwi , wsiadanie i wysiadanie staje się bardzo łatwe.

Montaż fotelika jednym kliknięciem z pomocą systemu ISOFIX

Prosta instalacja za pomocą ISOFIX w obu pozycjach, przodem i tyłem do kierunku jazdy, pozwala na szybki i bezpieczny montaż fotelika. Fotelik Sirona Q i-Size montowany jest przy pomocy systemu ISOFIX. Konstrukcja bazy pomaga absorbować siłę uderzenia w przypadku zderzenia czołowego i zapewnia wysoki poziom stabilności. Zastosowana technologia pozwala uniknąć błędów podczas montażu i znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa.

Technologia Seat-to-chassis

Innowacyjna technologia Seat-to-chassis łączy fotelik z karoserią samochodu. W momencie wypadku, siła uderzenia przekazywana jest bezpośrednio na karoserię i powoduje aktywację systemów bezpieczeństwa w samochodzie oraz szybke rozproszenie siły uderzenia w początkowych fazach zderzenia. W trakcie opatentowania.

Teleskopowy system L.S.P.

System teleskopowy L.S.P absorbuje siłę uderzeniową na bardzo wczesnym etapie kolizji (w trakcie opatentowania). Niezależnie od tego, czy fotelik jest w pozycji przodem czy tyłem do kierunku jazdy, system L.S.P. wbudowany w model Sirona Q i-Size zwiększa bezpieczeństwo podczas kolizji bocznej. Osłony L.S.P. mogą być niezależnie regulowane. Przy zderzeniu bocznym pochłaniają siłę uderzenia, razem z osłonami głowy oraz ramion (w trakcie opatentowania).

Alternatywnie - przodem do kierunku jazdy

Starsze i wyższe dzieci mogą potrzebować więcej miejsca na nogi. CYBEX Sirona Q i-Size może być używany przodem do kierunku jazdy od 16 miesięcy oraz od 76 cm do 105 cm wzrostu.

Pierwszy fotelik i-Size z regulowaną osłoną tułowia

Regulowana ochrona tułowia z technologią A.R.T., redukuje ryzyko poważnych obrażeń szyi, nie ograniczając jednocześnie swobody dziecka. Dzięki nowemu, zintegrowanemu systemowi zapięcia, nie ma potrzeby osobnego zapinania osłony. W pozycji przodem do kierunku jazdy, dziecko zabezpieczone jest przez regulowaną osłonę tułowia, która pochłania energię uderzenia na całej swojej powierzchni. W porównaniu do pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa ryzyko nadwyrężenia szyi zostało zredukowane. Co więcej, w momencie zderzenia, nowy system Active Response Technology pozwala utrzymać dziecko w bezpiecznej strefie fotelika. Nowy system zapięć osłony tułowia nie wymaga użycia pasów samochodowych (w trakcie opatentowania).

Kolory i tkaniny

CYBEX oferuje modną i nowoczesną kolorystykę, dzięki czemu foteliki PLATINUM to również zróżnicowany wachlarz kolorów do wyboru. Wersja Comfort to miękka i przytulna tapicerka Platinum w 3 wyjątkowych kolorach.

Brak recenzji użytkowników.