Fotelik Dziecięcy AVIONAUT GLIDER COMFY

Fotelik Avionaut Glider Comfy został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Glider to fotelik adresowany do małych odkrywców, którzy mają bezpiecznie poznawać świat z perspektywy samochodu. Konstrukcja oparcia i siedziska daje dziecku maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Materiały, które zostały wykorzystane w foteliku Avionaut Glider Comfy zapewniają optymalną cyrkulację powietrza, a specjalny ergonomiczny kształt siedziska dodatkowo zwiększa wygodę dziecka. Wysoką klasę bezpieczeństwa Avionaut Glider Comfy potwierdziły liczne niezależne testy europejskie.
Kolor
pozostałych sztuk
499,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

[16:21, 26.05.2020] Karol: Avionaut Glider to fotelik uznanej polskiej marki. Wyróżnia się wysokiej jakości tapicerką.

Dopracowana estetyka idzie w parze z ergonomią. Odpowiedni profil siedziska zapewnia dziecku wygodę również w czasie dłuższych podróży.

Avionaut Glider łączy wygodę dziecka, trwałość tapicerki i niską cenę.

4 wersje pokryć Avionaut Glider do wyboru: Standardowa, Royal (szlachetne materiały, komfort i ergonomia), Expedition i Softy (wygoda i bezpieczeństwo w długich podróżach).

Avionaut Glider Fotelik samochodowy Regulacja 

Niezrównana wygoda - opcja wygodnego spania w Avionaut Glider

Aż 6 kątów nachylenia siedziska do wyboru! To wyjątkowo dużo w tej kategorii wagowej. Co to oznacza? Dziecko spokojnie zaśnie. Maluch czuje komfort w każdej podróży. To szczególnie ważne w dłuższych wyprawach. Jednak przydaje się także w krótszych.

Avionaut Glider Fotelik samochodowy Zagłówek

Bezpieczeństwo i wygoda - EPP w zagłówku

Boczna ochrona głowy na wysokim poziomie. Wydłużone ścianki boczne zagłówka. Od wewnątrz pokryte materiałem piankowo-polipropylenowym (EPP). Całość tworzy zaawansowaną ochronę głowy i szyi w uderzeniach bocznych.

Avionaut Glider Ochrona boczna

Ochrona boczna dzięki głębokim skrzydłom

Głębokie ścianki boczne także w części tułowia i nóg. To oznacza wysoką ochronę całego ciała przy uderzeniach w bok pojazdu. To nie tylko swoista tarcza na energię uderzenia. To również amortyzacja dziecka wewnątrz - to dzięki lekko zaokrąglonemu siedzisku.

Avionaut Glider Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi zawsze pod ręką wtedy, kiedy potrzebna

Chcesz mieć pewność, że zawsze zamontujesz fotelik samochodowy poprawnie? Avionaut Glider ma kieszeń na instrukcję obsługi. Znajduje się ona na zewnętrznej części skorupy - na oparciu. Nie wyciągaj jej - to da ci spokój o prawidłowy montaż za każdym razem.

Avionaut Glider Fotelik samochodowy Napinacze pasów

Właściwy montaż na kanapie

Łatwy montaż na zwykłe pasy samochodowe. Tzw. napinacze trzymają fotelik ściśle na kanapie pojazdu. Przeprowadź pas przez odpowiednie miejsca i zaciśnij klamry napinaczy. Pomoże ci w tym instrukcja.

2 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.