Fotelik Samochodowy Avionaut Glider Royal Isofix

Fotelik AVIONAUT GLIDER ROYAL został zaprojektowany oraz wyprodukowany w Polsce z myślą o zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa w czasie podróży większych dzieci. Wysoką klasę bezpieczeństwa AVIONAUT GLIDER ROYAL potwierdziły liczne niezależne testy europejskie. Foteliki te wyróżnia innowacyjna technologia wykorzystana w konstrukcji struktury oparcia i siedziska, która wpływa na optymalną cyrkulację powietrza. Dzięki temu nawet w trakcie długich podróży dziecko odczuwa maksymalny komfort. Wyjątkowa edycja AVIONAUT GLIDER ROYAL oprócz najwyższego komfortu, ergonomii i bezpieczeństwa fotelika posiada tapicerkę wykonaną z ekskluzywnych tkanin. 
Kolor
pozostałych sztuk
799,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Zintegrowana uprząż pięcio-punktowa

Siedzisko fotelik wyposażone został w zintegrowane pasy 5-puntkowe, z miękkimi nakładkami na ramionach dziecka. Regulacja wysokości pasów naramiennych została zintegrowana z zagłówkiem, dzięki czemu dostosowanie fotelika do wzrostu i aktualnych potrzeb dziecka staje się proste i wygodne.


Zagłówek

Głęboki zagłówek wykonany z materiału energochłonnego EPP to dodatkowa ochrona głowy zwłaszcza na wypadek zderzenie bocznego. Oprócz tego zagłówek zapewnia odpowiednie podparcie głowy, co poprawia wygodę dziecka zwłaszcza podczas dłuższych podróży.


Regulowana pozycja

Dzięki zastosowanemu mechanizmowi regulacji odchylenia, zapewnienie odpowiedniej pozycji dla malucha jest dziecinnie proste. Wystarczy przytrzymać odpowiedni przycisk i ustawić fotelik w pożądanej pozycji, co doskonale sprawdzi się szczególnie na długich trasach.
Obszerne siedzisko

Jak przystało na fotelik 9-25 Glidera wyposażono w siedzisko z wysoko regulowanym zagłówkiem. W I grupie wagowej (9-18 kg) maluch zapinany jest za pomocą 5 pkt pasów fotelika, po tym czasie dzieci w grupie II (15-25 kg) zapinane są za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa.


Stabilny montaż

Mocny i stabilny montaż fotelik to podstawa. Zastosowane w siedzisku napinacze nie tylko sugerują prawidłowe przeprowadzenie pasa bezpieczeństwa ale również pozwalają na uzyskanie odpowiedniej sztywności fotelika.

2 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.