• Obniżka

Wózek dziecięcy Cybex BALIOS S FASHION COLLECTIONS 2w1

Spacerówka Balios S z łatwością przemierzysz miejskie uliczki oraz tereny poza miastem. Teraz możesz cieszyć się płynną jazdą niezależnie od celu podróży. Koła typu All Terrain zapewniają lekką i zwinną jazdę również po bardziej wymagającym terenie.

Kolor
pozostałych sztuk
1 899,00 zł
1 640,00 zł Zniżka 259,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Balios S - wózek głęboko spacerowy

Połącz renomowany fotelik samochodowy CYBEX lub gb razem z przestonną gondolą i stwórz swój własny system podróżny 3-w-1, z którym z łatwością przemierzysz miejskie uliczki oraz tereny poza miastem. Teraz możesz cieszyć się płynną jazdą niezależnie od celu podróży. Koła typu All Terrain zapewniają lekką i zwinną jazdę również po bardziej wymagającym terenie.

Wygoda dla Ciebie i Twojego dziecka

Odwracane siedzisko, funkcja memory buttons, mechanizm składania jedną ręką i możliwość rozłożenia oparcia do pozycji płaskiej czyni Balios S Twoim doskonałym kompanem.

System podróżny 3-w-1

Składanie jedną ręką do pozycji wolnostojącej

Amortyzowane koła terenowe na każdą nawierzchnię

Odwracane siedzisko

Mechanizm odchylania jedną ręką do pozycji płaskiej

Balios S - Zalety

Wózek Balios S: Idealny do podróży

Wózek Balios S z gondolą to idealny wybór dla dziecka już od urodzenia do ok. 6 miesiąca życia. Budka z wizjerem zapewnia ochronę przed wiatrem oraz dodatkową ochronę z filtrem UVP50+. Rączka gondoli S umieszczona jest wzdłuż budki przeciwsłonecznej dla łatwiejszego przenoszenia oraz montażu. Materac z funkcją memory foam zapewnia prawidłową płaską pozycję maluszka. Przestronna i zarazem największa gondola CYBEX to wygodne i bezpieczne miejsce dla twojego dziecka.

Amortyzowane koła terenowe na każdą nawierzchnię

Amortyzowane koła terenowe zapewniają wygodę zarówno dziecku, jak i rodzicom. Ciesz się płynną jazdą nawet po wyboistych chodnikach lub podczas podróży poza miastem.

Odwracane siedzisko

Ustaw siedzisko w wybranej pozycji: przodem do rodzica lub do kierunku jazdy. Odwracanie siedziska jest niezwykle szybkie i łatwe dzięki systemowi memory buttons.

Mechanizm składania jedną ręką

Kiedy nie używasz wózka Balios S, możesz z łatwością złożyć go przy użyciu jednej ręki i przekształcić w wolnostojący pakunek (41 x 60 x 75 cm) nawet wtedy, kiedy siedzisko obrócone jest przodem do rodzica.

Mechanizm rozkładania jedną ręką

Trzy możliwe pozycje oparcia to komfort dla dziecka w każdej sytuacji. Inteligentny mechanizm odchylania oparcia jedną reką do pozycji płaskiej czynią Balios S idealnym wózkiem już od narodzin.

4- stopniowa regulacja teleskopowej rączki

Wygodne prowadzenie dla rodziców o każdym wzroście

Budka w rozmiarze XXL

Z dodatkowym wizjerem i siateczkową wstawką

Pojemny kosz na zakupy

Ładowność do 5 kg.

Regulowany podnóżek

Dla wygodnej pozycji siedzącej oraz leżącej.

Siedzisko na wysokości krzesła do karmienia

Idealnie dopasowany do standardowej wysokości stołu.

Obrotowe przednie koła

Możliwość zablokowania dla większej stabilności lub w przypadku nierównych nawierzchni.

2 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.